• Nowa strona sklepu
  Nowa strona sklepu
Wyszukiwarka
Wybrane losowo
Panel klienta
Czy podoba Ci się tu?
Promocja!
Ostatnio dodano
Newsletter

MORMYSZKI WOLFRAMOWE (DUŻE)

 • Sortuj wg:||
 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 3 Następna »
 • Mormyszka wolframowa NOWOŚĆ 21/22r. DPSZ/C

   

  Mormyszka wolframowa o wadze około 1,9g w kolorze czarnym. Bardzo precyzyjnie i estetycznie wykonana przez zdobywcę wielu medali Mistrzostw Świata w wędkarstwie podlodowym Tomasza Nysztal. Uzbrojona w wysokiej klasy haczyki w rozmiarach 10 lub 8, dodatkowo wyposażona w igielit. Idealna na duże głębokości.

  Cena:15.90PLN
 • Mormyszka wolframowa NOWOŚĆ 21/22r. DPSZ/N

   

  Mormyszka wolframowa o wadze około 1,9g w kolorze niebieskim. Bardzo precyzyjnie i estetycznie wykonana przez zdobywcę wielu medali Mistrzostw Świata w wędkarstwie podlodowym Tomasza Nysztal. Uzbrojona w wysokiej klasy haczyki w rozmiarach 10 lub 8, dodatkowo wyposażona w igielit. Idealna na duże głębokości.

  Cena:15.90PLN
 • Mormyszka wolframowa NOWOŚĆ 21/22r. DPSZ/SE

   

  Mormyszka wolframowa o wadze około 1,9g w kolorze fluoroscencyjnym seledynowym. Bardzo precyzyjnie i estetycznie wykonana przez zdobywcę wielu medali Mistrzostw Świata w wędkarstwie podlodowym Tomasza Nysztal. Uzbrojona w wysokiej klasy haczyki w rozmiarach 10 lub 8, dodatkowo wyposażona w igielit. Idealna na duże głębokości.

  Cena:15.90PLN
 • Mormyszka wolframowa NOWOŚĆ 21/22r. DPSZ/Z

   

  Mormyszka wolframowa o wadze około 1,9g w kolorze zielonym. Bardzo precyzyjnie i estetycznie wykonana przez zdobywcę wielu medali Mistrzostw Świata w wędkarstwie podlodowym Tomasza Nysztal. Uzbrojona w wysokiej klasy haczyki w rozmiarach 10 lub 8, dodatkowo wyposażona w igielit. Idealna na duże głębokości.

  Cena:15.90PLN
 • Mormyszka wolframowa NOWOŚĆ 21/22r. OKO N1

   

  Mormyszka wolframowa OKO N1 w kolorze niebieskim. Bardzo precyzyjnie i estetycznie wykonana przez zdobywcę wielu medali Mistrzostw Świata w wędkarstwie podlodowym Tomasza Nysztal. Uzbrojona w wysokiej klasy haczyki w rozmiarach od 14 d0 8 w zależności od średnicy, dodatkowo wyposażona w igielit. Idealna na duże głębokości.

  Cena:15.90PLN
 • Mormyszka wolframowa NOWOŚĆ 21/22r. OKO N2

   

  Mormyszka wolframowa OKO N2  w kolorze żółtym. Bardzo precyzyjnie i estetycznie wykonana przez zdobywcę wielu medali Mistrzostw Świata w wędkarstwie podlodowym Tomasza Nysztal. Uzbrojona w wysokiej klasy haczyki w rozmiarach od 14 do  8, w zależności od średnicy, dodatkowo wyposażona w igielit. 

  Cena:15.90PLN
 • Mormyszka wolframowa NOWOŚĆ 21/22r. OKO N3

   

  Mormyszka wolframowa OKO N3  w kolorze fluoroscencyjnym zielonym. Bardzo precyzyjnie i estetycznie wykonana przez zdobywcę wielu medali Mistrzostw Świata w wędkarstwie podlodowym Tomasza Nysztal. Uzbrojona w wysokiej klasy haczyki w rozmiarach od 12 do  8, w zależności od średnicy, dodatkowo wyposażona w igielit. 

  Cena:15.90PLN
 • Mormyszka wolframowa NOWOŚĆ 21/22r. OKO N4

   

  Mormyszka wolframowa OKO N4  w kolorze fluoroscencyjnym mlecznym. Bardzo precyzyjnie i estetycznie wykonana przez zdobywcę wielu medali Mistrzostw Świata w wędkarstwie podlodowym Tomasza Nysztal. Uzbrojona w wysokiej klasy haczyki w rozmiarach od 12 do  8, w zależności od średnicy, dodatkowo wyposażona w igielit. 

  Cena:15.90PLN
 • Mormyszka wolframowa NOWOŚĆ 21/22r. OKO N5

   

  Mormyszka wolframowa OKO N5  w kolorze fluoroscencyjnym pomarańczowym. Bardzo precyzyjnie i estetycznie wykonana przez zdobywcę wielu medali Mistrzostw Świata w wędkarstwie podlodowym Tomasza Nysztal. Uzbrojona w wysokiej klasy haczyki w rozmiarach od 12 do  8, w zależności od średnicy, dodatkowo wyposażona w igielit. 

  Cena:15.90PLN
 • Mormyszka BIEDRONKA duża - wolframowa

   

  Mormyszka BIEDRONKA duża wolframowa - DOSTĘPNA. Wykonana przez Tomasza Nysztal. Duża w kolorze zielonym z elementami(fluo) występuje w trzech rozmiarach:4,0mm, 4,5mm i 5,5mm(1,60g). Każda ma wlutowany haczyk gamakatsu o numerze 12 lub 14 posiada igielit.

  Cena:13.90PLN
 • Mormyszka BIEDRONKA duża - wolframowa NOWOŚĆ 21/22r. BG

   

  Mormyszka BIEDRONKA duża wolframowa - NOWOŚĆ 21/22r. Wykonana przez Tomasza Nysztal. Duża w kolorze granatowym z elementami(fluo) występuje0 średnicy 5,5mm(1,60g). Każda ma wlutowany haczyki w rozmiarze 10 lub 8  posiada igielit.

  Cena:13.90PLN
 • Mormyszka TORPEDA - wolframowa

   

  Mormyszka TORPEDA wolframowa - Wykonana przez Tomasza Nysztal. Duża w kolorze ciemnym z domieszką brokatu kolorowego. Waga jej wynosi około 1,4gr. Każda ma wlutowany haczyk wysokij klasy mocny haczyk i posiada igielit.

  Cena:13.90PLN