• www.nysztal.com
  www.nysztal.com
 • Tomasz Nysztal
  Tomasz Nysztal
Wyszukiwarka
Panel klienta
Czy podoba Ci się tu?
Promocja!
Ostatnio dodano
Newsletter

WĘDKI

WĘDKI

 • Sortuj wg:||
 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 Następna »
 • Wędka RB - bałałajka NOWOŚĆ na rok 2019 EDYCJA LIMITOWANA

   

  Wędka RB - bałałajka NOWOŚĆ na rok 2019 EDYCJA LIMITOWANA. Każda ręcznie wykonana. Wszystkie elementy toczone, oklejana korkiem, lekka , bardzo precyzyjnie wykonana z teflonowanych materiałów z hamulcem walki. Testowana w ubiegłym i bieżącym roku.  Średnica 5cm, waga 12g.

  Cena:110.00PLN
 • Wędka RB - bałałajka NOWOŚĆ na rok 2019 EDYCJA LIMITOWANA (szczytówka z przelotkami}

   

  Wędka RB - bałałajka NOWOŚĆ na rok 2019 EDYCJA LIMITOWANA (szczytówka z przelotkami). Każda ręcznie wykonana. Wszystkie elementy toczone, oklejana korkiem, lekka , bardzo precyzyjnie wykonana z teflonowanych materiałów z hamulcem walki. Testowana w ubiegłym i bieżącym roku.  Średnica 5cm, waga 12g.

  Cena:120.00PLN
 • Wędka Profesjonal I uzbrojona

   

  Wędka Profesjonal I z dużymi przelotkami kompletna, gotowa do łowienia, uzbrojona (żyłka, kiwok i mormyszka),przy zakupie proszę o zaznaczenie twardości szczytówki i grubości żyłki.

  Cena:48.00PLN
 • Wędka Bałałajka ręcznie toczona NOWOŚĆ !!!

   

  Wędka Bałałajka ręcznie toczona  - każda wykonanana indywidualnie, bardzo ładnie spasowana, zero luzu, pracuje płynnie, niewielka waga i płyciutka szpula. Tył wędki wykonany z korka co nadaje jej lekość i zero hałasu podczas odkładania.

  Cena:65.00PLN
 • Wędka Bałałajka LUCKY JOHN NOWOŚĆ !!!

   

  Wędka Bałałajka LUCKY JOHN - styropianowa, idealnie pracuje szpula,lekka. Posiada w zestawie dwie podkładki, otwór na żyłkę zabezpieczony jest igielitem. Bardzo lekko pracuje szpula.     NOWOŚĆ !!!

  Cena:27.00PLN
 • Wędka Sport - Wyczyn 1

   

  Wędka Sport - Wyczyn 1.  Ręcznie wykonana przez Mistrzów Świata Ukrainy. Rączka wykonana z grubej lekkiej pianki, wszystkie części idealnie dopasowane do siebie. Szpula obraca się łatwo pod nakrętką, posiada specjalne podkładki dzięki czemu hamulec może być bardzo łatwo regulowany i działa niezawodnie. Waga wędki 9 - 10g. Całkowita długość wynosi 21cm, długość bałałajki 4,7cm, wysokość 1,7cm. Szczytówka wykonana z włókna szklanego o długości 15,5cm. Jeśli zajdzie potrzeba można wymienić na krótszą lub dłuższą szczytówkę. Dodatkowo każda szczytówka ma zakończenie pod kiwok.

  Cena:45.00PLN
 • Szczytówka z dużymi porcelanowymi przelotkami NOWOŚĆ na rok 2017/2018

   

  Szczytówka z dużymi porcelanowymi przelotkami w bardzo dobrej cenie!!! - gotowa do obsadzenia trzpienia wędki. Posiada pięć a nie cztery pr porcelanowe przelotki o dużych oczkach, bardzo estetycznie i precyzyjnie wykonane. W dolnej części szczytówki znajduje się specjalne zgrubienie na którym blokuje się nam specjalna gumka do wbijania mormyszki. Każda szczytówka jest POLECANA i wykonana przez Tomasza Nysztal.

  Cena:28.00»22.90PLN
 • Wędka Profesjonal I z nowymi przelotkami NOWOŚĆ na rok 2017/2018

   

  Wędka Profesjonal I z nowymi przelotkami i nową ceną!!! - szczytówka posiada pięć dużych porcelanowych przelotek przymocowanych na stałe, można bardzo łatwo ją demontować, gdyż w wędce jest wstawione specjalne gniazdo. Po uzbrojeniu gotowa do łowienia.Przy zakupie proszę o podanie twardości szczytówki.

                                                                                                                    Tomasz Nysztal

  Cena:49.00»37.00PLN
 • Wędka Bałałajka PLUS

   

  Wędka Bałałajka PLUS  - styropianowa, idealnie pracuje szpula, nie wymaga podkładek. Szczytówka wyposażona jest w silikonowe przelotki.


                                                                                                                       Tomasz Nysztal

  Cena:30.00PLN
 • Wędka Bałałajka PLUS UZBROJONA

   

  Wędka Bałałajka PLUS UZBROJONA - styropianowa, idealnie pracuje szpula, nie wymaga podkładek. Gotowa do łowienia. Szczytówka wyposażona jest w silikonowe przelotki. Przy zakupie proszę o podanie grubości żyłki i wielkości mormyszki.


                                                                                                                       Tomasz Nysztal

  Cena:39.00PLN
 • Wędka Podlodowa teleskopowa W2 -50cm

   

  Wędka Podlodowa teleskopowa W2 - 50cm - mocna z włókna węglowego, sztywna akcja, która pozwala używać dużych błystek. długość 50cm, po złożeniu 24cm. Wyposażona w ciepły uchwyt z pianki EVA.

  Cena:39.00PLN
 • Wędka Podlodowa teleskopowa W3 - 60cm

   

  Wędka Podlodowa teleskopowa W3 - 60cm - mocna z włókna węglowego, sztywna akcja, która pozwala używać dużych błystek. długość 60cm, po złożeniu 25cm. Wyposażona w ciepły uchwyt z pianki EVA.

  Cena:46.00PLN