• Nowa strona sklepu
  Nowa strona sklepu
Wyszukiwarka
Wybrane losowo
Panel klienta
Czy podoba Ci się tu?
Promocja!
Ostatnio dodano
Newsletter

MORMYSZKI MALOWANE

MORMYSZKI MALOWANE

 • Sortuj wg:||
 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 3 4 Następna »
 • Mormyszka wolframowa Fluorescencyja NOWOŚĆ 21/22r N6

   

  Mormyszka Ikra M19 - wolframowa, fluorescencyjna w kolorze niebieskim, idealna na okonie i duże płocie, zwłaszcza w grudniu gdy sieja i sielawa ma tarło. Wykonana przez Tomasza Nysztal. Występuje o średnicach: 3mm, 3,5mm i 4mm, haczyk 16 lub 14. Każda z nich wyposażona jest w igielit.

  Cena:8.90PLN
 • Mormyszka wolframowa Fluorescencyja NOWOŚĆ 21/22r N6

   

  Mormyszka Ikra M19 - wolframowa, fluorescencyjna w kolorze niebieskim, idealna na okonie i duże płocie. Wykonana przez Tomasza Nysztal. Występuje o średnicy 4,5mm, haczyk 12. Każda z nich wyposażona jest w igielit.

  Cena:13.90PLN
 • Mormyszka Biedronka fioletowa NOWY MODEL

   

  Mormyszka Biedronka fioletowa - wolframowa, fluorescencyjna idealna na okonie i duże leszcze. Wykonana przez Tomasza Nysztal. Występuje w rozmiarze 4,5mm waga 0,95g haczyk 16 lub 14. Każda z nich wyposażona jest w igielit.

  Cena:13.90PLN
 • Mormyszka wolframowa A1 NOWY MODEL

   

  Mormyszka A1 - wolframowa, idealna na okonie,płocie i leszcze. Wykonana przez Tomasza Nysztal. Występuje w rozmiarach3,5mm - 0,40g, 4mm - 0,60g,  4,5mm -  0,95g haczyk 16 lub 14. Każda z nich wyposażona jest w igielit.

  Cena:13.90PLN
 • Mormyszka wolframowa - S 100

   

  Mormyszka wolframowa S 100 - łezka w kolorze czarnym z zielonym brokatem z elementem fluorescencyjnym, posiada haczyk w rozmiarze16. Każda jest igielitowana co zapobiega przecinaniu i osłabieniu żyłki. Wszystkie są pomalowane wysokiej jakości farbą, która jest odporna na odpryskiwanie podczas łowienia. Występuje w trzech rozmiarach. Kiler okoniowy!!!

   

  Cena:15.90PLN
 • Mormyszka wolframowa - S99

   

  Mormyszka wolframowa S99 -w kolorze czarnym.Występuje w trzech rozmiarach: 3, 3,5 i 4mm Każda jest igielitowana co zapobiega przecinaniu i osłabieniu żyłki. Wszystkie są pomalowane wysokiej jakości farbą, która jest odporna na odpryskiwanie podczas łowienia. Kiler okoniowy!!!

   

  Cena:8.90PLN
 • Mormyszka FIOLET PLUS - wolframowa

   

  Mormyszka wolframowa FIOLET PLUS - z elementem fluorescencyjnym, posiada haczyki w różnych rozmiarach:16, 18. Każda jest igielitowana co zapobiega przecinaniu i osłabieniu żyłki. Wszystkie są pomalowane wysokiej jakości farbą, która jest odporna na odpryskiwanie podczas łowienia. Występuje o średnicy 3mm.

  Cena:12.90PLN
 • Mormyszka IKRA PLUS - wolframowa

   

  Mormyszka wolframowa IKRA PLUS - z elementem fluorescencyjnym, posiada haczyki w różnych rozmiarach:16, 18. Każda jest igielitowana co zapobiega przecinaniu i osłabieniu żyłki. Wszystkie są pomalowane wysokiej jakości farbą, która jest odporna na odpryskiwanie podczas łowienia. Występuje o średnicy 3mm.

  Cena:12.90PLN
 • Mormyszka Ikra M19 FLUORESCENCYJNA

   

  Mormyszka Ikra M19 - wolframowa, fluorescencyjna idealna na okonie i duże płocie, zwłaszcza w grudniu gdy sieja i sielawa ma tarło. Wykonana przez Tomasza Nysztal. Występuje o średnicach: 2mm, 2,5mm, 3mm, 3,5mm i 4mm, haczyk 18, 20 lub 22. Każda z nich wyposażona jest w igielit.

  Cena:8.90PLN
 • Mormyszka ZIMA PLUS - wolframowa

   

  Mormyszka wolframowaZIMA PLUS - z elementem fluorescencyjnym, posiada haczyki w różnych rozmiarach:16, 18. Każda jest igielitowana co zapobiega przecinaniu i osłabieniu żyłki. Wszystkie są pomalowane wysokiej jakości farbą, która jest odporna na odpryskiwanie podczas łowienia. Występuje o średnicach: 3mm, 3,5mm i 4mm.

  Cena:12.90PLN
 • Mormyszka wolframowa OCZKO

   

  Mormyszka woloframowa OCZKO- biała(fluo). Wyposażona w mocny haczyk wysokiej jakości w zależności od wielkości główki ( od 14 do 10 ).Posiada elementy w kolorze czerwonym i czarnym również służy jako wabik dla ryb co zwiększa jej skuteczność. Każda posiada igielit.

  Wszystkie mormyszki są POLECANE i wykonane przez Tomasza Nysztal

  - Występują o średnicach 3,5mm, 4mm i 4,5mm

  Cena:13.90PLN
 • Mormyszka wolframowa UFO PLUS M12

   

  Mormyszka woloframowa UFO Plus M12- niebieska z brokatem bardzo skutecznym na okonie. Wyposażona w mocny haczyk wysokiej jakości w zależności od wielkości główki ( od 14 do 20 ).Końcówka haczyka w połączeniu główki zabezpieczona jest kolorystycznym lakierem ( żółty lub czerwony ), która zwiększa wytrzymałość i zabezpiecza go, również służy jako wabik dla ryb co zwiększa jej skuteczność. Każda posiada igielit.

  Wszystkie mormyszki są POLECANE i wykonane przez Tomasza Nysztal

  - Występują o średnicach: 2mm, 2,5mm, 3mm, 3,5mm i 4mm. 

  Cena:10.90PLN